Služby salonu Katherine

„Oáza krásy v Táboře“

Kadeřnictví
s individuálním
přístupem

Každý zákazník je jedinečný.
Proto si zaslouží individuální přístup.

Hlavním cílem totiž není vytvořit pouze nový účes, který by byl módním trendem. Do konečného účesu zapojujeme životní styl, rysy tváře, typ vlasů zákazníka a v neposlední řadě samozřejmě i jeho přání. Vedle barvení a střihů se specializujeme na společenské a svatební účesy. Zároveň se postaráme o váš make up tak, aby byl výsledek dokonalý.

V případě, že byste potřebovali barvení nebo střih bez objednání, tak můžete přijít do salonu a my se o vás postaráme!

Líčení pro každou příležitost

Zvolte správné líčení na svatbu
nebo jinou společenskou událost.

Líbí se nám přirozeně svůdné líčení a make up, které rafinovaně zdůrazní ženský půvab. Vždy nám jde o podtržení vaší krásy, ať už preferujete odvážnější, výrazný styl nebo jemné, nahé líčení.

Provádíme denní, večerní i svatební líčení a proměny. Zajišťujeme poradenství a make-up na módní přehlídky.

Uvolňující masáže
pro vaše tělo

Dopřejte si uvolňující masáž chodidel, zad a nohou nebo rovnou celého těla.

Uvolněte se a relaxujte při masáži. Na výběr máte z masáže chodidel, zad a nohou, hlavy, obličeje a dekoltu, aroma masáže nebo z peelingové masáže. Nabízíme více druhů masáží, které uzpůsobíme přímo Vám na míru. Ať už Vás trápí bolest zad, či potřebujete uvolnit svalové nebo psychické napětí, tak se na nás můžete obrátit.

Po celé proceduře nemusíte nikam chvátat. Můžete si odpočinout v naší relaxační místnosti a vychutnat si naší skvělou kávu nebo čaj.

Prodlužování vlasů

Nejste spokojená s délkou a hustotou svých vlasů?

Mít krásné, dlouhé a husté vlasy je snem každé ženy. Proto v našem salonu Katherine nabízíme také prodloužení a zahuštění vlasů metodou keratin a micro ring. K prodloužení vlasů používáme zásadně kvalitní lidské vlasy evropského typu. Před prodloužením či zahuštěním vašich vlasů je nezbytná osobní konzultace, na které společně vybereme nejvhodnější typ vlasů.

Na zahuštění vlasů je potřeba 30 – 70 pramenů. Na prodloužení vlasů je potřeba obvykle alespoň 100 pramenů. Prodloužené či zahuštěné vlasy je nutno po 3 měsících sundat, obnovit spoje a posunout.

Péče o tvář a tělo [ comfort zone ]

Uvolnění a péče, sestavena na míru Vašim potřebám.

Kompletní individuální péče, která Vás uvede do světa odpočinku, uvolnění a péče sestavena na míru Vašim potřebám a momentálnímu fyzickému i psychickému stavu.

[ comfort zone ] je mezinárodní lázeňská značka z Parmy v Itálii s více než 30 letou zkušeností. Podporuje Fair Trade a je ekologicky certifikovaná. Pro vývoj produktů používá výhradně zelenou energii. Zaručuje přirozenost, udržitelnost a velmi dobrou snášenlivost. Složení je bez parabenů, minerálních olejů, silikonů, barviv a živočišných látek, a to vše je nahrazeno 100% přírodními oleji pro opravdovou hebkost a krásu pleti.